piątek, 9 marca 2018

Brak książek w organizmie? Skorzystaj z KsiążkoTerapii w Pogotowiu Czytelniczym!

Do Pogotowia Czytelniczego trafia pacjent w ciężkim stanie. To kablówkowiec, który żywił się wyłącznie telewizją i nie dostarczył swojemu organizmowi odpowiedniej dawki książek. Na szczęście z pomocą przybyło Pogotowie Czytelnicze!

30 000 książek tańszych nawet o 40%!

KsiążkoTerapia trwa od 9 do 13 marca 2018 roku. Przydatne informacje znajdziesz klikając tu.  

          Pogotowie czytelnicze

Szperakowski zalecił kurację szokową. 40 stopni gorączki chce zwalczyć gorączką cenową! Przepisał pacjentowi 30 000 książek tańszych nawet o 40% i nakazał przyjmowanie lekarstw do 13 marca. Czujesz, że łamie Cię w biblioteczce, a na myśl o braku książek robi Ci się gorąco? Skorzystaj z KsiążkoTerapii w Pogotowiu Czytelniczym!"


Dodam jeszcze, że każdy pacjent, który weźmie udział w akcji ratunkowej Pogotowia Czytelniczego, ma szansę wygrać kod rabatowy! Co trzeba zrobić? Wystarczy kupować ;)
Przez cały czas trwania akcji "Pogotowie Czytelnicze" wartość wszystkich złożonych zamówień jest sumowana. Jeżeli po zakończeniu akcji suma zamówień przekroczy próg 119 złotych, to czytelnik otrzyma od Pogotowia Czytelniczego 8% rabatu na kolejne zakupy! Prawda, że to proste? :) Po szczegóły zapraszam tu

1 komentarz: