poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Arfik - Jesteśmy tym miastem i moja Starsza

Szczecin - miasto budzące skrajne emocje, pojmowane bardzo różnie. Jedni mówią, że to "wioska z tramwajami" inni żyć bez niego nie mogą. Kilkakrotnie (przy okazji recenzowania książek) pisałam o Szczecinie (tu i tu). Tym razem moje Miasto pokażę Wam "śpiewająco". Oto grupa artystyczna "Arfik" oddała wszystkie swoje pozytywne emocje, aby pokazać Szczecin z jak najlepszej strony. Po prostu zakochałam się w tek piosence :-) Zresztą najlepszą reklamą niech będzie to, że słowa do tej piosenki napisała Pani Basia Stenka (autorka m.in. "Masła przygodowego" czy też serii książek z Helą w roli tytułowej), której życiowy optymizm słyszalny jest w każdym słowie. 
Polecam! 

2 komentarze:

 1. Cieszę się, że do Ciebie zajrzałam bo słyszałam o tym teledysku ale jakoś tak wakacyjnie i urlopowo i gdzieś mi to umknęło. Bardzo mi się podoba tak jak wszystko co robi i pisze Basia Stenka! A czy Twoja Starsza też tam jest?
  Widzę, że Młodszy czyta Tomka Sawyera. Mój Starszy wczoraj właśnie skończył. Podobała mu się bardzo. Podsunęłam mu więc kolejną - "Przygody Hucka" :-) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Druga od prawej :-)))
   A Młodszy owszem czyta ale ustami Taty :-) Sam na razie czyta jak na pięciolatka całkiem nieźle, ale do Tomka to mu jeszcze daleko...

   Usuń