czwartek, 6 stycznia 2011

Premiera Crescendo

Zupełnie niedawno przeczytałam książkę "Szeptem". Książka niezła w związku z czym ucieszyła mnie wiadomość, że 12 stycznia w naszych księgarniach ukaże się drugi tom przygód Nory. 
Notka Wydawcy:
Nora wiedziała, że jej życie jest dalekie od doskonałości. Pomimo tego rozpoczyna romans ze swoim aniołem stróżem Patch'em. Niestety Patch zaczyna się od niej oddalać, a Nora nie może zrozumieć czy robi to dla jej dobra czy jego zainteresowanie przeszło na jej arcy-wroga, Marcie Millar. Mało tego Nore nawiedzają obrazy jej ojca. Dziewczyna pragnie dociec co tak naprawdę stało się w nocy gdy wyjechał z Portland i nigdy nie wrócił.
Im bardziej Nora zagłębia się w tajemnice śmierci ojca tym bardziej zastanawia się czy jej Nephilizm ma coś z tym wspólnego. Kiedy Patch przestaje odpowiadać na jej pytania i wyraźnie staje na jej drodze, Nora zaczyna szukać odpowiedzi na własną rękę, a posiadanie osobistego anioła stróża wcale jej tego nie ułatwia. Ale czy naprawdę może liczyć na Patch'a, a może skrywa on tajemnicę mroczniejszą niż może to sobie wyobrazić? 

Jak tylko będę miała okazję na pewno znajdzie się w moich rękach :-)))

6 komentarzy:

 1. No ja czekam, ale zanim będzie w bibliotece to sobie jeszcze poczekam ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam jak Meme - to nie jest pozycja dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też nie mogę się doczekać :)
  Czy mogłabym być informowana o nowych notkach?
  Pozdrawiam
  [secret-books.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń